Online Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı ile Neler Yapabilirsiniz? - NETLOG Yazılım - Logo Yazılım Kurumsal İş Ortağı - Logo Yazılım Bayi

Logo ile size en uygun çözümü bulun

Ücretsiz Danışma
Ücretsiz Danışma

Online Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı ile Neler Yapabilirsiniz?

Online Ön Muhasebe Programı Logo İşbaşı ile Neler Yapabilirsiniz?

Logo İşbaşı’nın gelişmiş pek çok özelliği sayesinde birçok işlemi tek uygulama üzerinde gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz.

 • Özelleştirilen faturaların anlık gönderim özelliği
Logo İşbaşı’nın sunduğu hazır fatura şablonları sayesinde işletmeler, sürükle-bırak özelliğini kullanarak kolayca faturalarını tasarlayabilir. Bulut teknolojisi sayesinde bu ürünü kullanan işletmeler, diledikleri yerde ve cihazda faturayı oluşturup saniyeler içinde müşteriye iletebilir.
 
 • Etkili fatura yönetim özelliği
Logo İşbaşı sayesinde faturalarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda kategorize ederek kaydedebilirsiniz. Yazılımın filtreleme özelliği sayesinde kategori, unvan, fatura numarası, tutar, vade tarihi gibi özelliklere göre arama yaparak dilediğiniz faturaya hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, fatura listelerinizi Excel’e aktararak muhasebe uzmanına iletebilirsiniz.
 
 • Sesli komut özelliği
Logo İşbaşı uygulamasında sesli komut özelliğini kullanarak fatura bilgilerini sisteme sözlü bir şekilde iletmeniz mümkün olur. Bu sayede, birkaç kelime yardımı ile her ortamda fatura hazırlayabilir, e-Fatura ya da çıktı alıp kağıt fatura olarak alıcıya iletebilirsiniz.
 
 • e-Fatura ve e-Serbest meslek makbuzu özelliği
Bir çok avantajı bulunan e-Fatura özelliğinin yanı sıra artık zorunlu hale gelen e-SMM kullanımı için de Logo İşbaşı’nı tercih edebilirsiniz. Üstelik e-fatura ve e-SMM göndermek için gerekli olan kontörlere ek bir ücret vermenize gerek kalmaz. Logo İşbaşı e-Dönüşüm Paketini tercih ettiğinizde, her ay 100 kontöre kadar kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
 
 • Cari hesap takibi özelliği
Logo İşbaşı’nı kullanarak hataya yer vermeden cari hesap takiplerinizi gerçekleştirmek mümkün olur. Excel’de bulunan müşteri ve tedarikçi bilgilerini Logo İşbaşı programına aktarabilirsiniz. Tüm tahsilat işlemlerini, borç-alacak işlemlerini, ödemeleri hesaplara dilediğiniz yerden ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz kayıtları ayrı kategorilerde değerlendirerek raporlama işlemini de kolaylaştırabilirsiniz.
 
 • Özet rapor alma özelliği
Tüm alışlar, giderler, satış performansı, KDV tahakkuk tutarı gibi bilgilerin derlendiği raporlar, tarih aralığı ve belge türü belirlemek suretiyle program tarafından hızlıca özetlenebilir. Bu şekilde, işletmeye ait performans somut veriler ışığında gözlemlenebilir. Verileri grafiklerle görselleyen Logo İşbaşı ile işletmenizin geleceğini planlamak kolaylaşır.
 
 • Etkili satış, tahsilat ve gider takibi özelliği
Tüm gider ve ödemelerinizi kategoriler halinde kaydederek takip edebilirsiniz. Buna bağlı olarak, işletmenin kasa ve banka hesaplarında yer alan para giriş-çıkış hareketlerini TL ya da döviz olarak dilediğiniz yerden görüntüleme imkanı bulabilirsiniz. Satış ve tahsilatlarınızı de kolayca uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.
 
 • Anlık stok hareket takibi özelliği
Mevcut ürün bilgilerini ve stok adetlerini Logo İşbaşı’na girdikten sonra gerçekleşen tüm alış ve satışlarda stok durumu otomatik olarak güncellenir. Böylece, stok bilgisi anlık olarak takip edilebilir ve hatalı ya da eksik stok bilgisinin oluşması ihtimali ortadan kalkar.
 
 • Ücretsiz e-Dönüşüm Danışmanlığı ile Hem İşinizi Hem Kafanız Rahat
Logo İşbaşı’nın KOBİ’lere sağladığı ücretsiz e-dönüşüm danışmanlığı ile e-Fatura veya e-SMM’ye geçişler artık çok hızlı ve çok kolay. Binlerce e-Dönüşüm Paketi olan işletme sahibi gibi sizler de Logo İşbaşı’nın alanında uzman danışmanlarıyla zahmetsizce e-dönüşüm hizmetlerine geçebilirsiniz.
 
 • Fiş Okuma Özelliği
Akıllı Fiş Okuma Özelliği ile masraf fişlerinin fotoğrafı çekildiğinde otomatik olarak gider kaydına dönüşüyor. Bu özellik ile işletmeler hızlı bir şekilde masraf takiplerini gerçekleştirmiş oluyorlar. Ön Muhasebe Paketinde bulunan bu özelliğimiz için ek bir ücret talep edilmiyor.
 
 • Banka Entegrasyon Özelliği
İşletmeler ücretsiz olarak banka hesaplarını ön muhasebe programları Logo İşbaşı’na tanımlıyorlar ve hesap hareketlerini otomatik olarak Logo İşbaşı’na aktarabiliyorlar. Otomatik aktarılan hesap hareketiyle bağlantılı faturalar el değmeden kapanırken, cari hesap bakiyeleri de otomatik güncelleniyor. Böylece işletmeler hatasız borç-alacak takibi yapabiliyorlar. Detaylı bilgiye https://isbasi.com/banka-entegrasyonu adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Mali Müşavir Paneli
Mali Müşavir Paneli ile işletme sahipleri ve mali müşavirleri dijital ortamda birlikte çalışarak verimliliklerini artırıyor ve işlerini daha iyi yönetiyorlar. Logo İşbaşı kullanan mükellefler mali müşavirlerini Logo İşbaşı’na davet ediyor, daveti kabul eden mali müşavirler mükellef yönetimleri için gerekli olan alış-satış faturaları, masraf fişleri ve diğer bilgilerini internet erişimi olan her yerden kolayca görüntülüyor ve kontrol edebiliyorlar. Ayrıca kendi programlarına da dosyaları indirerek hızlıca beyanneme işlemlerini de gerçekleştirebiliyorlar. Mali Müşavir Paneli hakkında detyalı bilgiye https://isbasi.com/mali-musavir-paneli adresinden ulaşabilirsiniz.