İmgesoft Sanal Mağaza Entegrasyonu - NETLOG Yazılım - Logo Yazılım Kurumsal İş Ortağı - Logo Yazılım Bayi

Logo ile size en uygun çözümü bulun

Ücretsiz Danışma
Ücretsiz Danışma

İmgesoft Sanal Mağaza Entegrasyonu

İmgesoft Sanal Mağaza Entegrasyonu500+ Logo Kullanıcısı E-Ticaret Süreçlerinizi İmgesoft Sanal Mağaza Entegrasyonu ile Yönetiyor!

N11, Gittigiyor, Hepsiburada, Amazon, ePttAvm, Trendyol
Çiçeksepeti, Morhipo, Opencard, Woocommerce, Magento, Ticimax, Shopify, T-Soft
Yakala.co, İdeasoft, Yurtiçikargo ve daha fazlası...E-ticaret kullanıcıları; iş akış süreçlerini her geçen gün iyileştirip, geliştirerek devam ettirmekteler. Dünyayı esir alan pandemi sebebiyle sektöre artan taleple, güçlü olanlar ve doğru tercih yapanlar ayakta kalabilmektedir. İmgesoft ise güncel teknolojinin imkan tanıdığı tüm özellikleri bünyesinde barındırarak, Logo kullanıcılarına özel çözümler üretip, rakiplerinden ayrılmaktadır. Sanal Mağaza Entegrasyonu ise bu özel çözümlerden sadece biridir. 
Sanal Mağaza Entegrasyonu ile amacımız; son kullanıcının tüm mağazalarını hızlı, hatasız ve tam anlamıyla parametrik bir şekilde entegre olmasını sağlayıp, satışlarını sağlıklı bir şekilde tek bir ekrandan yönetebilmesidir.  
Bu entegrasyon; Logo kullanıcıları için geliştirilmiş olup, Logo kullanıcılarının konforunu arttırırken, işlem hacimlerinin daha iyi kontrol edilebilmesi ve çift taraflı kontrol ile hatasız işlem yapabilmesini hedeflemektedir.   
Her sektörden, her işletmenin ihtiyacı olan Sanal Mağaza Entegrasyonu, tüm popüler sanal pazar yerlerine entegre olduğu gibi, dilerseniz özel e-ticaret siteniz ile de entegre olabilir. Basit kurulum aşamaları ile kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. 


Sanal Mağaza Entegrasyonu Özellikleri
Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok ve fiyat entegrasyonu sağlamaktadır.
E-fatura, e-arşiv desteği sayesinde ek bir işlem dahi yapmadan, sevk ile beraber faturalarınızı elektronik olarak gönderebilmekte ve faturalarınızı Logo Connect’te e-mükellef kontrolü yaparak, tek tık ile aktarabilmektedir.
Zamanlanmış görevler özelliğiyle; sizin belirleyeceğiniz periyodlarda otomatik stok ve sipariş güncellemesi yapabilmektedir. 
Görsel analiz ekranları ve güvenli veri tabanı mimarisi ile güçlü bir alt yapıya sahip olan uygulamamız; kullanıcı dostu olup, kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelmektedir. 
Logo'daki cart kart ile pazaryeri müşterileri müşterileri arasında otomatik virman işlemini bir tık ile yapabilmektedir.
Amazon, n11, Hepsiburada, Trendyol, GittiGidiyor, e-pttAVM , ÇiçekSepeti, Magento, OpenCart, Magento, WooCommerce, Ideasoft, Ticimax, yakala.co ile sorunsuz entegrasyon sağlanmaktadır.
 


Go3
Go3 Wings
Tiger3
Tiger3 Wings
Tiger3 Enterprise
Tiger3 Wings Enterprise

Pazaryerleri
Ürün GönderimiSiparişStokFiyat

N11****

Gittigidiyor****

Hepsiburada****

Morhipo-*--

Amazon-*--

ePttAvm-***

Çiçeksepeti-***

Yakala.co-*--


E-Ticaret Siteleri
Ürün GönderimiSiparişStokFiyat

İdeasoft****

T-Soft****

Ticimax-*--

Woocomerce****

Opencard-***

Magento-*--

Shopify-*--


KargoYurtiçi Kargo entegrasyonu ile talep linki oluşturabilir. Kargo barkodunu sipariş veya faturaya aktarabilirsiniz. Logo üzerinden hazırlayacağınız formlarda barkodların basılmasını sağlayabilirsiniz.

Api ServisiApi servislerin sayesinde saatler içerisinde tüm mağazalara entegre olabilirsiniz. Entegrasyon servisimiz üzerinden çift taraflı entegrasyon sağlayabilirsiniz. Sipariş, ürün kartları, ambar, stok, fiyat entegrasyonlarını sağlayabilirsiniz. Geliştiriciler için sunduğumuz bu servis sayesinde pazaryeri ve e-ticaret entegrasyonu programlarınız üzerinde rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Sanal Mağaza Entegrasyonu Faydaları
Logo'nun bir modülü gibi çalışmaktadır. Logo ile sanal pazaryerleri arasında en hızlı ve en sağlıklı entegrasyonu sağlayan uygulamamız Logo haricinde hiç bir ticari yazılım ile entegre değildir.
Logo'nun tüm parametre ve özelliklerine entegre olduğumuz için Logo tarafında sorunsuz kullanılan bir çözümdür.
Logo entegrasyonu için ayrıca Veri Tabanı Kullanım veya Object DLL lisansı alımına gerek yoktur. Böylelikle son kullanıcıya ekstra maliyet çıkarmamaktadır.
Anlık stok güncelleme özelliği ile satış durumunda veya Logo’da stok durumu güncellendiğinde; pazaryerlerindeki mağazalarda da stoklar otomatik olarak güncellenmektedir. 
Mağazanıza gelen siparişlerinizi isterseniz tek tek, isterseniz otomatik olarak Logo’ ya anında aktarabilirsiniz. Parametre yönetimi ile Logo' ya sipariş veya fatura aktarımı yapmanız mümkündür. Logo' da ki tüm sipariş parametreleriniz aktarım sırasında dikkate alınıp, son kullanıcının hata ile karşılaşması engellenmektedir. 
Sanal Mağaza entegrasyonunu sınırsız kullanıcı ile ek bir ücret ödemeden kullanabilir, istediğiniz kadar mağazayı aynı ekranda görüntüleyip, yönetebilirsiniz. Mağaza bazında satış performansını, komisyon kesintilerini, stok miktarlarını kontrol edebileceğiniz analizler özelliğimiz ile istediğiniz rapolara anında ulaşabilirsiniz.

 

LOGO KULLANCILARI E-TİCARET OPERASYONLARINI LOGO SANAL MAĞAZA İLE TEK EKRANDAN YÖNETİYOR! 

Logo sanal mağazada sipariş veya fatura aktarımlarınızı otomatik yapabilir; ürün, stok, fiyat, sipariş güncellemelerinizi tek tıkla yönetebilirsiniz. Pazaryerlerinden gelen ödemelerinizle virman fişlerini otomatik oluşturabilirsiniz.
Entegre Olduğumuz Pazaryerleri
Trendyol, N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, ÇiçekSepeti, EpttAvm, Morhipo, Amazon, Yakala.Co

Entegre Olduğumuz E-Ticaret Platformları
WooCommerce, T-soft, Ideasoft, Ticimax, Opencard, Magento, Shopify

Entegre Olduğumuz Muhasebe Programları
Go3, Go3 Wings, Tiger3, Tiger3 Wings, Tiger3 Enterprise, Tiger3 Wings Enterprise
Ayrıca Object DLL ve Veri Tabanı Lisansı alınmasına gerek yoktur.
Özel yazılım e-Ticaret siteleri ile de entegrasyon sağlanmaktadır.

Özellikler
Ürün, müşteri, sipariş, fatura, stok ve fiyat entegrasyonu sağlamaktadır,
E-fatura, e-arşiv desteği sayesinde sevk ile beraber faturalarınızı elektronik olarak gönderebilmekte ve faturalarınızı Logo Connect’te e-mükellef kontrolü yaparak, tek tık ile aktarabilmektedir,
Logo'da ki cari kart ile pazaryeri müşterileri arasında otomatik virman işlemini yapabilmektedir,
Toplu görsel yükleme özelliği sayesinde pazaryerlerine ürün görsellerinin yüklenmesi sağlanabilmektedir,
Pazaryerlerine toplu ürün, stok ve fiyat güncellemesi yapabilmektedir,
Zamanlanmış görevler özelliğiyle; sizin belirleyeceğiniz periyodlarda otomatik stok ve sipariş güncellemesi yapılmaktadır,
Sınırsız kullanıcı ile ek bir ücret ödemeden kullanabilir, istediğiniz kadar mağazayı aynı ekranda görüntüleyip, yönetebilirsiniz,
Mağaza bazında satış performansını, komisyon kesintilerini, stok miktarlarını kontrol edebileceğiniz analizler özelliğimiz ile istediğiniz raporlara anında ulaşabilirsiniz,
Kargo entegrasyonları sayesinde kargo barkodunu sipariş ve faturaya aktarabilirsiniz,
Mağazanıza gelen siparişlerinizi ister tek tek, isterseniz otomatik olarak Logo'ya aktarımını yapabilirsiniz,
Görsel analiz ekranları ve güvenli veri tabanı mimarisine sahiptir,
Kullanıcı dostu olup, kolay ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale gelmektedir,
Logo haricinde hiç bir ticari yazılım ile entegre değildir,
Satış ve dağıtım hakları Logo Yazılım A.Ş.'ye aittir,
Ürünlerimiz Logo İş Ortakları tarafından satılmaktadır.