Logo İşbaşı - NETLOG Yazılım - Logo Yazılım Kurumsal İş Ortağı - Logo Yazılım Bayi

Logo ile size en uygun çözümü bulun

Ücretsiz Danışma
Ücretsiz Danışma

Logo İşbaşı

Logo İşbaşı


Siz Neredeyseniz Logo İşbaşı Yanınızda

Muhasebe Programı
Kullanan 10 kişiden 9'unun tavsiye ettiği Basit ön muhasebe programı Logo İşbaşı hiçbir eğitim ve kurulum desteği gerektirmez. Logo İşbaşı ile internet erişimi olan her yerden kolayca alacak ve borç takibinizi gerçekleştirin ve gelir giderinizi yönetin.

Ön muhasebe işlemlerine her an, her yerden kolayca ulaşmayı sağlayan online ön muhasebe programı Logo İşbaşı ile mikro ölçekli şirketler işlerini sürekli kontrol altında tutabiliyor.

Her yerden erişim imkanı
Online ön muhasebe programı Logo İşbaşı'nın Fatura Takibi, Sipariş Takibi, Gelir-Gider Takibi, Stok Takibi, Çek Girişi, Cari Hesap Takibi, Kasa-Banka Takibi, e-Fatura ve e-Arşiv Fatura özellikleri sayesinde, internet erişimi olan her yerden bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonu ile işlem yapılabiliyor; böylece işgücü ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.

Kolay kayıt ve kullanım 
Online ön muhasebe programı Logo İşbaşı, herhangi bir eğitim gerektirmeden, hemen kullanılabiliyor. iOS ve Android mobil platformlarda kullanım için de Google Play ve AppStore mağazalarından online ön muhasebe programı Logo İşbaşı uygulamasının indirilmesi yeterli oluyor. Kullanım aşamasında ise online ön muhasebe programı Logo İşbaşı’nın özel menü ve sayfa tasarımı sayesinde rapor, gider, gelir gibi bölümlerde tüm veriler net bir şekilde görülebiliyor. Faturaların tasarımı kağıt faturalarla aynı olduğu için de çok kısa sürede adaptasyon sağlanıyor.

LOGO İŞBAŞINI 14 GÜN ÜCRETSİZ DENEYEBİLİRSİNİZ
LOGO İŞBAŞINDA HER AY 100 KONTÖR HEDİYE EDİLİR, HER AY ÜCRETSİZ 100 ADET E-FATURA GÖNDERİP ALABİLİRSİNİZ.

NOT: ÜCRETSİZ DENEME SÜRESİ BİTİMİNDE İŞ ORTAĞI KODUMUZU TALEP EDEREK AYRICA %10 İNDİRİMLİ KULLANMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ. YUKARIDAKİ DEMO TALEBİNE TIKLAYARAK BİLGİLERİNİZİ BİZE GÖNDERMENİZ YETERLİ


LOGO İŞBAŞINI 14 GÜN ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

LOGO İŞBAŞI FİYAT LİSTESİ

 
Mobil Ön Muhasebe Programı
İster Tablet ister Cep Telefonu...İşletmenizin Ön Muhasebesi MobildeFatura Takibi
Saniyeler İçinde Fatura Kesin ve İstediğiniz Her Yerden Takibini Kolayca Gerçekleştirine-Fatura ve e-Arşiv Fatura
e-Faturayı İşin Profesyoneline Bırakın, Siz Keyfinize Bakıne-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM)Cari Hesap Takibi

Cari Hesap Takibini İstediğiniz Her Yerden Hatasız GerçekleştirinGelir-Gider Takibi
İşletmenizin Gelir-Gider Kontrolü Elinizin AltındaStok Takibi
Stok Hareketlerini İster Webden İster Cepten Anlık Takip EdinÖzet Raporlar
Gerçekleştirdiğiniz İşlemlerin Özet Raporlarıyla Zaman KazanınNakit Yönetimi
İşletmenizin Nakit Durumunu Her Yerden Anlık Takip Edin


E-Ticaret Özelliği ile İşinizi Kolaylaştırın
Pazaryeri ve internet sitenizdeki satışlarınızı otomatik olarak Logo İşbaşı’na aktarın, rahatınıza bakın!E-Ticaret Entegrasyonu Nedir?
E-Ticaret Entegrasyonu; Trendyol, hepsiburada, gittigidiyor, n11, epttavm, amazon, akakçe, çiçeksepeti, morhipo, ideasoft, shopify, woocommerce, opencart ve wix gibi platformlardan satışlarınızı online ön muhasebe programı Logo İşbaşı’na otomatik aktarıldığı ve Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Mng Kargo ve UPS ile de kargolama operasyonunuzu hızlı ve kolayca takip edebileceğiniz bir özelliktir.

E-Ticaret Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?
E-Ticaret Entegrasyonunu kullandığınızda; satışlarınızı ön muhasebe programınız Logo İşbaşı’na otomatik aktaracağınız için zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Aktarılan bu satışların otomatik faturalandırılmasını gerçekleştiğinizde zaman kazancınız ikiye katlanmış olur. Satış gerçekleştirdiğiniz ürünlerin internet erişimi olan her yerden takibini de hızlı ve kolayca gerçekleştirerek işinizi çok daha iyi yönetirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonunu Nasıl Kullanabilirim?
E-ticaret sürecinizi mükemmelleştirmek, satışlarınızı otomatik muhasebe programına aktarmak, aktarılan bu satışlar için yine el değmeden faturalandırma işlemi gerçekleştirmek ve satılan ürünelrinizin stok takibini yapmak için tek yapmanız gereken Logo İşbaşı yönetim panelinize girerek e-Ticaret Entegrasyon bağlantısını kurmak.

E-Ticaret Entegrasyonlarında hangi platformlar var?
e-Ticaret Entegrasyonu ile ; İnternet satışı için trendyol, hepsiburada, gittigidiyor, n11, pttavm, amazon, akakçe, çiçeksepeti morhipo, ideasoft, shopify, woocommerce, opencart, wix gibi platformların yanı sıra kargolama işlemleri için de Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Mng Kargo ve UPS kargo firmaları yer almaktadır.

E-Ticaret Entegrasyonu İçin Ne kadar Ücret Ödemeliyim?
E-Ticaret Entegrasyon ücretleri seçeceğiniz platforma göre farklılık göstermekle beraber ödenmesi gereken tutar sadece aylık 49,90 TL ve Yıllık paketi aylık pakete göre %20 indirimle 480 TL’dir.

E-Ticaret Entegrasyonunda E-Fatura Göndermek İçin Kontöre Ücret Ödeyecek Miyim?
Logo İşbaşı E-Ticaret Özelliği kapsamında e-fatura/e-arşiv fatura gönderimleriniz için yıllık 1200 kontöre kadar kullanım için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Kullanımınızın 1200 Kontörü geçmesi durumunda avantajlı fiyatlarımızla kontör paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Logo İşbaşı - İster Webde İster Cepte Online Ön Muhasebe